İptal ve İade - Harmony Flowers
YAPAY ÇİÇEKLERDE TÜM TÜRKİYE'YE ÜCRETSİZ GÖNDERİM

İptal ve İade

MADDE 6- CAYMA HAKKI
Bu tip mallar Mesafeli Sözleşmelere Dair Yönetmelik çerçevesinde ayrı tutulduğu ve niteliği gereği tüketildiği anda sona eren mallar olduğu için iade edilmeleri söz konusu değildir. Mesafeli Sözleşmelere Dair Yönetmelik'in Cayma Hakki başlıklı 7.maddesi 4.fikrasi c bendine göre; Tüketicinin istekleri veya açıkça onun kişisel ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanan mallarda tüketici cayma hakkini kullanamaz

MADDE 7- SİPARİŞ İPTAL
7.1 Siparişlerinizde adres ve teslim tarihi değişiklikleri önceden verdiğiniz teslim saatinden en az 6 saat önce bildirilmelidir. Bildirilmemesi durumunda oluşacak sorunlardan SATICI sorumlu değildir.

7.2 Vermiş olduğunuz siparişin iptali ise ürünün hazırlanıp yola çıkmadan önceki aşamasında yapılabilmektedir. (ürününüzün durumunu siparişiniz esnasında verdiğiniz mail adresinize gönderilen bilgilendirme maili ile takip edebilir ya da sitede iletişim bölümündeki telefon numarasından irtibata geçilerek öğrenilebilir.

7.3 Ücret iadesi işlemleri sırasında ALICI’nın bilgilerini vermiş olduğu kredi kartının bağlı olduğu bankanın kural ve işleyişine bağlı gecikmelerden SATICI sorumlu değildir.

7.4 Alışverişiniz esnasında meydana gelecek anlaşmazlıklar sipariş bedeli ile sınırlıdır.