Hakkımızda - Harmony Flowers
YAPAY ÇİÇEKLERDE TÜM TÜRKİYE'YE ÜCRETSİZ GÖNDERİM

Hakkımızda

  
Harmony Flowers olarak 10 yıla yakın hizmet deneyimi ile sizi profesyonel çiçekçilikle tanıştırıyor. Harmony Flowers  olarak 2010 yılından beri çiçek sektöründe kurumsal ve premium müşterilere Kanyon Alışveriş Merkezin de hizmet vermekteyiz.

Hizmet anlayışımız en kaliteli çiçeklerin, alanında profesyonel uzmanlar tarafından hazırlanması ve %100 müşteri memnuniyeti ilkesiyle tarafınıza ulaştırılmasıdır. Harmony flowers online çiçek sektöründe farklı bir noktada durmakta ve kendisini diğer çiçek markalarından ayırmaktadır. Bunun nedeni verilen hizmetin ve hizmet sonrası servisin üst düzey kalite içermesidir. Harmony Flowers sektörü takip etmez. Sektörün öncüsüdür. Çiçek modasına yön veren bir kuruluştur.

Sitemizde gördüğünüz bütün ürünler tasarım ekibimiz ve çiçek uzmanlarımız tarafından geliştirilmiştir. Tamamen özgün ve orijinal aranjmanlar, buketler ve güller almak istiyorsanız Harmony Flowers size en iyisini sunacaktır. Sitemizdeki tasarımlarınız dışında çiçek siparişiniz olduğunda istediğiniz çiçeği hazırlayıp, resmini çekip tarafınıza yolluyor, onayını aldıktan sonra, çiçeğin tasarımını tamamlayıp, alıcısına en kısa sürede ulaştırıyoruz…